Online Beslenme Danışmanlığı

Home » Online Beslenme Danışmanlığı

Yüz yüze görüşmelerimizde de olduğu gibi online olarak sağlıklı beslenme danışmanlığı almanız elbette mümkün!

İster İstanbul’da yaşamıyor olun, ister yoğunluktan dolayı vakit ayıramayacak olun. Bu durumlar sağlıklı beslenme programı ile hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza tabii ki engel değil.

Peki, süreç nasıl işliyor?

Öncelikle mail veya WhatsApp üzerinden size doldurmanızı istediğim bir form gönderiyorum. Bu form sizi yakından tanımamı ve diyet sürecimizde nasıl bir yol izleyeceğimizi gösterir. Bu form ile birlikte son 6 ay içinde yaptırmış olduğunuz kan tahlili sonuçlarınızı da göndermenizi istiyorum. Eğer tahlil sonuçlarınız yoksa başlayacağımız hafta yaptırıp bana göndermenizi rica ediyorum. Sizi tanıdıktan sonra size özel diyet listenizi hazırlıyorum ve diyete başlayacağınız sabah aç karnına tartılıp tartının fotoğrafını bana göndermenizi istiyorum ve 1 haftalık size uygun diyet listenizi gönderiyorum. Bu süre boyunca beslenme günlüğünü de bir yandan dolduruyorsunuz. Tam 1 hafta sonra aç karnına tekrar tartılıp çıkan sonuca göre ve beslenme günlüğünüze göre size yeni bir diyet listesi hazırlıyorum. Böylece 1 haftalık kilo kontrolünü yapmış oluyoruz. Her hafta düzenli olarak Whatsapp üzerinden görüşmeler yapıyoruz. İsteğe göre görüntülü/mesajlaşma Bu görüşmeler dışında da aklınıza takılan soruları WhatsApp üzerinden bana yazabiliyorsunuz. Böylece ters giden bir durum olduğunda ya da olabilecek bir durum olursa diye zamanında çözüm bulmuş oluyoruz. İşte, online olarak alacağınız hizmetin yüz yüze alacağınız hizmetten bir farkı yok 🙂

Sonuç olarak Dünya’nın neresinde olursanız olun, ben bir tık kadar yakınınızda olacağım. Unutmayın, bu hayatta isterseniz ve gerçekten inanırsanız başaramayacağınız hiçbir şey yok. Sağlıkla kalın!


1 Aylık Paket

1000 TL

4 Seans

Kişiye Özel

4 Farklı Diyet Listesi

Whatsapp Takibi

1 Telefon Görüşmesi

Aile Paketi

950 TL

Kişi Başı 1 Aylık

Aynı haneden en az 2 kişi

Kişi başı 4 Farklı Diyet Listesi

Whatsapp Takibi

Sağlıklı ve Pratik Yemek Tarifleri

2 Aylık Paket

1900 TL

8 Seans

Kişiye Özel

8 Farklı Diyet Listesi

Whatsapp Takibi

Sağlıklı ve Pratik Yemek Tarifleri